ARCHIWUM Magazynu B&B - zakończył działalność w 2018

Kalendarz imprez Klubu 300tu w 2012 roku

Prezentujemy Państwu harmonogram imprez 300tu w zbliżającym się sezonie. Wszystko rozpocznie się 3 marca w warszawskiej Galerii Blue City. Na znajdującym się tam torze kartingowym członkowie klubu 300tu spotkają się po raz pierwszy w tym roku. Nowoczesny obiekt Grand Prix i kartingowe jazdy będą idealnym „wdrożeniem” przed tym co będzie czekało członków klubu w dalszej części drugiego sezonu 300tu.

Pierwszy event na torze wyścigowym odbędzie się 14. kwietnia. Tak jak przystało na pierwszą imprezę 300tu na torze, odbędzie się ona na jedynym czynnym polskim torze wyścigowym czyli Torze Poznań.

Potem już polski klub GT będą czekały już tylko imprezy zagraniczne. W dniach 27-29 maja br. 300tu uda się w jedno z najbardziej legendarnych miejsc dla fanów motoryzacji a w szczególności motorsportu – tor Nürbrugring, a dokładnie jego północna pętla. Miejsce to będące kiedyś areną zmagań F1, obecnie jest miejscem kultu fanów motoryzacji. To właśnie tam zjeżdżają z całej Europy fani szybkiej jazdy. Tor nazywany wymownie „Green Hell” dostarczy z pewnością niesamowitych wrażeń.

Nürburgring położone w górach Eiffel to jednak nie tylko tor Nordschleife, ale także wspaniały kompleks z hotelami a także muzeum motorsportu. Ten wyjazd będzie prawdziwą ucztą dla fanów motoryzacji.

W wakacje tym razem „damy za wygraną” Mistrzostwom Europy w piłce nożnej i IO w Londynie. Klub 300tu ponownie spotka się w dniach 16-18 września w Danii, a dokładniej na położonym przy niemiecko-duńskiej granicy mieście Padborg i pobliskim torze Padborg Park.

Miejsce to co prawda mało popularne w Polsce, jest dla Skandynawów wyjątkowe. Tam rozgrywane były i nadal są wyścigi czołowych skandynawskich serii wyścigowych. Skandynawia różni się pod wieloma względami od Europy i tak samo jest z torami wyścigowymi. Padborg Park jest typowy dla tamtejszych obiektów czyli krótki i techniczny. Także w tym roku do dyspozycji uczestników będą doświadczeni instruktorzy w tym także Ci spoza Polski.

Pamiętajmy jednak, że 300tu to nie tylko jazda po torach, ale przede wszystkim spotkania miłośników szybkich i ekskluzywnych samochodów GT.

Osoby, które jeszcze nie opłaciły karty członkowskiej lub nie zarejestrowały się w 300tu serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszego grona. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie www.300tu.pl

Niebawem uruchomimy już nową wersję strony 300tu. Trwają zaawansowane prace – strona pod względem funkcjonalności nie będzie odbiegała od tej obecnej, jednak wszystko zostanie „opakowane” w nowszym designie. Zapraszamy już wkrótce!

Kalendarz eventów 2012:

3 marca – tor kartingowy Grand Prix (CH Blue City) – Warszawa

14 kwietnia – Poznań – Tor Poznań

27-29 maja – Nurburgring – Nordschleife (Niemcy)

16-18 września – Padborg – Padborg Park (Dania)

Business&Beauty Magazyn