ARCHIWUM Magazynu B&B - zakończył działalność w 2018

Patronat B&B: Medal Europejski: 9.11.2011 Teatr Wielki – Opera Narodowa

Magazyn Business&Beauty został nagrodzony medalem Europejskim.

XXII edycja MEDALU EUROPEJSKIEGO

Business Centre Club, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych (reprezentowanego przez ministra ds. członkostwa w UE) i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli jest organizatorem niekomercyjnego, ogólnopolskiego przedsięwzięcia pn. Medal Europejski. Celem tego przedsięwzięcia jest wyróżnianie oraz promocja wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające na terenie Polski, pobudzenie zainteresowania standardami europejskimi i przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej, pobudzenie zainteresowania wielomilionowym rynkiem Unii Europejskiej wśród polskich przedsiębiorców, pobudzenie zainteresowania konsumentów i przedsiębiorców z krajów Unii Europejskiej Laureatami Medalu Europejskiego. Medalem Europejskim wyróżniane są wyroby i usługi, które odpowiadają standardom europejskim. Nominowana usługa (lub wyrób) musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty.

Najbliższa uroczystość wręczenia Medali Europejskich odbędzie się 9 listopada 2011 w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie.

To wspaniałe miejsce umożliwiło nam przygotowanie wyjątkowej oprawy, będącej doskonałym tłem dla promocji Państwa Firmy w gronie ponad 200 LAUREATÓW.

Film promocyjny z XX edycji Medalu Europejskiego dostępny pod tym linkiem.

 

Business&Beauty Magazyn