ARCHIWUM Magazynu B&B - zakończył działalność w 2018

Staviori – włoskie rzemiosło w biżuterii

Warto przejść na stronę ludzi, którzy kochają życie, celebrują smak wykwintnych potraw, raczą się doskonałym winem z przyjaciółmi, pozwalają dać się zachwycić niezwykłym miejscom, zarówno tym tuż za rogiem jak i tym na drugim krańcu świata. Przejść na stronę tych, którzy nie marnują czasu na błąkanie się po sklepach i wypatrywanie przecen, tych którzy świadomie omijają produkowane taśmowo produkty po przystępnej cenie, ponieważ dla nich ważniejsza jest jakość, a nie ilość. Oni szanują swój czas i co za tym idzie pieniądze dlatego kupują rzeczy piękne i wartościowe, aby potem cieszyć się nimi latami. Doceniają trendy, ale nie rzucają się na nie bezrefleksyjnie wymieniając co sezon garderobę na kolejne nie pasujące do sylwetki ani charakteru ubrania. Mają swój własny, niepowtarzalny styl, opanowali bowiem sztukę życia i cieszą się nim na co dzień.

Staviori2_czar

Dla takich właśnie ludzi Staviori zaczarowuje kamienie szlachetne i złoto w doskonałą formę, kontynuując tradycję włoskich mistrzów złotnictwa, których wyjątkowe dzieła powstawały dla konkretnych osób. Staviori tworzy niepowtarzalną biżuterię na indywidualne zamówienie swoich klientów. Każdy produkt może być dowolnie zmodyfikowany wedle życzenia swojego przyszłego właściciela, począwszy od koloru złota, poprzez jakość i rodzaj kamieni, a na samym stylu opakowania skończywszy.

Staviori2_zlotnik

Staviori to przede wszystkim brylanty.

A może diamenty? Diament to kamień, minerał, surowiec, który po oszlifowaniu otrzymuje jakiś kształt. Najpopularniejszym kształtem jest szlif brylantowy, inaczej okrągły. Zatem brylant to inaczej diament o szlifie brylantowym. Brylant to nazwa konkretnego szlifu, który nota bene jest najbardziej cenionym ze wszystkich kształtów ponieważ najpiękniej wydobywa blask z diamentu. Diament jest niekwestionowanym królem kamieni szlachetnych, ponieważ występuje w przyrodzie najrzadziej.

Wyrafinowana stylistyka, doskonałe złoto oraz wyselekcjonowane kamienie szlachetne to cecha perfekcyjnego włoskiego rzemiosła i ponadczasowej jakości. Każdy produkt Staviori jest unikatowy i wykonywany zgodnie z życzeniem Klienta. Brylanty i pozostałe kamienie osadzane są pod mikroskopem (tzw. microsetting), co daje gwarancję wyjątkowej trwałości. Jest to szczególnie ważne kiedy mówimy o wielokamieniowych produktach (niektóre z bransoletek mają nawet 4000 brylantów.) Tak duża precyzja przy oprawianiu kamieni powoduje, że nawet kiedy o coś uderzymy lub biżuteria nam spadnie to nie powinno się nic stać. Naturalnie ekskluzywna biżuteria z brylantami nigdy nie będzie wstrząsoodporna. Staviori stawia na najwyższą możliwą jakość, dlatego precyzja wykonania, odpowiedni dobór kamieni i doskonałej jakości złoto to dla nas priorytet.

Staviori2_brans

Klienci Staviori to indywidualiści kreujący swoją rzeczywistość, a unikalne produkty tworzone zgodnie z ich życzeniem są nieodłącznym elementem ich codzienności.

Marka Staviori jest marką butikową, nienastawioną na masowego odbiorcę. Sprzedaż odbywa się w eleganckich VIP Room’ach, gdzie klient umawia się na konkretną godzinę i w atmosferze pełnej dyskrecji i relaksu przy lampce szampana lub filiżance kawy może oglądać wybrane wzory, uzyskać fachową poradę i spersonalizować zamawianą biżuterię. Z uwagi na specyfikę rynku w Polsce, oprócz sprzedaży w VIP Room’ie, marka sprzedawana jest również przez Internet.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na www.staviori.pl

Staviori2_obr

 

Artykuł sponsorowany

Business&Beauty Magazyn