ARCHIWUM Magazynu B&B - zakończył działalność w 2018

Szkoła EuroLiderek

Powstaje pierwsza w Polsce Szkoła EuroLiderek (SEL), czyli studia podyplomowe adresowane wyłącznie do kobiet, które chcą wzmocnić swoją aktywność społeczno-zawodową. Miejsce wśród słuchaczek SEL znajdą zarówno menadżerki dużych firm, jak i działaczki społecze, dla których organizatorzy studiów przewidzieli stypendia. Pomysłodawcami i organizatorami tego nowatorskiego projektu edukacyjnego są Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego Lewiatan oraz Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University.
Program SEL oprócz wiedzy merytorycznej z obszaru: ekonomii, finansów, marketingu, zarządzania, socjologii i psychologii społecznej obejmuje również praktyczne zajęcia z zakresu psychologii przywództwa, etyki oraz autoprezentacji czy emisji głosu. W ramach studiów przewidziane są także praktyki i staże zagraniczne (m.in. w Berlinie i Brukseli). Absolwentki SEL będą legitymować się dyplomem wydziału psychologii Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University. Słuchaczki, wykładowcy oraz sympatycy SEL stworzą także ogólnopolską sieć networkingu w ramach moderowanego przez Szkołę Klubu SEL.
Szkoła EuroLiderek rusza w Szczecinie, z czasem studia realizowane będą w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie. Semestr nauki to koszt 3 tys. zł (łącznie 6 tys. zł, w co wliczone są zagraniczne wyjazdy studyjne).

Zainteresowane studiami w Szkole EuroLiderek kobiety mogą się kontaktować ze Szkołą pod szczecińskim numerem telefonu 91 813 76 80. Więcej o SEL przeczytać można na stronie internetowej projektu www.euroliderki.pl i w grudniowym wydaniu Magazynu Business&Beauty.

 

 

Business&Beauty Magazyn