ARCHIWUM Magazynu B&B - zakończył działalność w 2018

Warto przeczytać

Miło nam poinformować naszych czytelników, że Business&Beauty objęło patronat nad książką Davida Allena „Życie i praca. Jak znaleźć czas na wszystko” wydaną przez Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne.

David Allen „ ŻYCIE I PRACA Jak znaleźć czas na wszystko”

•    Jesteś studentem, zapracowanym rodzicem, właścicielem małej firmy, a może prezesem korporacji?
•    Odczuwasz frustrację, czujesz, że wszystko cię przytłacza?
•    Masz poczucie, że tracisz kontrolę nad swoim życiem?
•    Chcesz okiełznać swój świat?

Życie jest pracą, a praca jest częścią życia – dzięki tej książce dowiesz się, jak połączyć oba obszary, by mieć wszystko pod kontrolą!
Utrata kontroli to naturalna cena, jaką płacimy za swoją kreatywność i produktywność. Cała sztuka polega na tym, by jak najszybciej wrócić na właściwy tor. Pomoże nam w tym metoda GTD opracowana przez Davida Allena. Dzięki niej na nowo uporządkujemy wszystkie obszary swojego życia i przejmiemy nad nimi kontrolę. Zniknie wówczas dylemat równowagi między pracą a życiem osobistym.
By odzyskać kontrolę, musimy tylko mieć sprawdzone narzędzia – a takich właśnie dostarcza ta książka!

„Jest to swego rodzaju instrukcja, jak skierować wszystko na właściwą drogę – od poradzenia sobie z przepełnioną skrzynką mailową, przez szczególnie istotne wyzwanie zawodowe, aż po zaplanowanie urlopu. Zadaniami tymi rządzą te same zasady, a gdy zostaną one wprowadzone w szerszą perspektywę życia i pracy, nastąpi doskonała integracja. Praca stanie się lżejsza, a życie samo w sobie będzie pełnym sukcesów przedsięwzięciem”.
(David Allen, „ ŻYCIE I PRACA Jak znaleźć czas na wszystko”)

***

David Allen – amerykański specjalista do spraw osobistej i zawodowej produktywności, twórca metody zarządzania czasem Getting Things Done (GTD). Jest założycielem David Allen Company, firmy specjalizującej się w zarządzaniu czasem, zwiększaniu produktywności i szkoleniu kadry zarządzającej różnego szczebla. Plasuje się w pierwszej piątce najlepszych coachów w Stanach Zjednoczonych według listy „Forbes”. Jego książki znajdują się na szczytach list bestsellerów i zostały przetłumaczone na 28 języków.

 

 

Książkę można kupić w sklepie internetowym wydawnictwa.

Business&Beauty Magazyn