ARCHIWUM Magazynu B&B - zakończył działalność w 2018

WealthSolution – Zaproszenie


Szanowni Państwo,
Partner magazynu Business&Beauty – firma Wealth Solutions, lider w zakresie inwestycji alternatywnych na polskim rynku, zaprasza na spotkanie poświęcone najlepszym strategiom inwestycyjnym. Eksperci opowiedzą o tym, jak skutecznie inwestować na rynku alkoholi inwestycyjnych. Po raz pierwszy zaprezentują także możliwość lokowania kapitału za pośrednictwem funduszy Private Equity, dostępną dla inwestorów indywidualnych.

Spotkanie odbędzie się:
22 listopada o godz. 18.30 w Warszawie,
AIP Business Link, ul. Mokotowska 1, Zebra Tower, 12 p.

Rezerwacja miejsc: www.wealth.pl/konferencje

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona

Eksperci Wealth Solutions:

Konrad Grabowski– laureat ogólnopolskiego konkursu Dyrektor Finansowy Roku 2006. Posiada bogate doświadczenia we współpracy z funduszami private equity. W latach 2000-2003 pracował w warszawskim biurze PricewaterhouseCoopers, uczestnicząc w wielu projektach due diligence, M&A i audytach w sektorze finansowym. Następnie do 2007 roku piastował funkcje kierownicze i zarządcze w spółkach z grupy GE Money (GE Bank Mieszkaniowy, Expander). Jako wiceprezes zarządu i dyrektor finansowy odpowiadał za restrukturyzację firmy i nadzorowanie transakcji sprzedaży spółki do funduszu private equity. Absolwent Finansów i Bankowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył studia MBA w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. prof. Koźmińskiego oraz posiada międzynarodowy dyplom ACCA (Association of Chartered Certified Accountants).

Paweł Morozowicz odpowiedzialny za portfel alkoholi inwestycyjnych w Wealth Solutions. Swoje doświadczenie zdobywał zarówno w kraju jak i za granicą sommelier certyfikowany przez prestiżową organizację WSET (Wine and Spirit Education Trust), ekspert w zakresie tworzenia prywatnych piwnic, kolekcji alkoholi oraz budowania portfeli zamożnych klientów w oparciu o alkohole inwestycyjne. Posiada wieloletnie kontakty z producentami oraz brokerami zajmującymi się obrotem winami jakościowymi. Prowadził specjalistyczne szkolenia i kursy wiedzy o winie oraz współpracował z wieloma wybitnymi restauracjami.

www.wealth.pl

Business&Beauty Magazyn