ARCHIWUM Magazynu B&B - zakończył działalność w 2018

Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu 2015

Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu cieszy się niezwykłą popularnością wśród mediów, parlamentarzystów, przedsiębiorców. Wśród gości widzieliśmy także gwiazdy kina, sportu, sceny. Corocznie ilość osób chętnych do wzięcia udziału w Gali przekracza limitowaną ilość zaproszeń. Gala uchodzi za najbardziej eleganckie wydarzenie biznesowe w Polsce.

Od 1991 roku Business Centre Club przyznaje Złote Statuetki w konkursie „Lider Polskiego Biznesu” firmom i ich szefom, którzy w swej działalności kierują się nie tylko zyskiem, ale i etyką prowadzenia biznesu oraz troską o sprawy państwowe. Od 1992 roku BCC przyznaje Nagrody Specjalne wybitnym osobistościom spoza środowiska biznesu za przyczynianie się do rozwoju przedsiębiorczości i gospodarki rynkowej w Polsce.
W programie zobaczyliśmy m.in.: koncert The Melody Makers, wręczenie Diamentów do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu, wręczenie Nominacji do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu, wręczenie Medali Solidarności Społecznej, wręczenie Złotych Statuetek Lidera Polskiego Biznesu, wręczenie Nagrody Specjalnej BCC, aukcja sztuki BCC, prezentacja Ambasadorek Miss Egzotica w pokazach kolekcji Miss Egzotica oraz Vito Vergelis, Wojas i Arskór. Wśród dwóch tysięcy gości znaleźli się: członkowie rządu, parlamentarzyści, przedstawiciele mediów oraz przede wszystkim członkowie Business Centre Club. Honorową Złotą Statuetkę odebrał Prezydent Bronisław Komorowski.
Galę, tradycyjnie, poprowadzili Serafina Ogończyk-Mąkowska i Grzegorz Miśtal.

Wręczono także Medale Solidarności Społecznej przyznawane za zaangażowanie społeczne i pomoc potrzebującym, za propagowanie idei odpowiedzialności społecznej biznesu oraz za budowanie solidarności społecznej. Jego laureaci to przedsiębiorcy znani ze swojej działalności charytatywnej i zaangażowania oraz postacie życia publicznego poświęcające swój czas i energię na pomoc potrzebującym. Organizatorami konkursu są Business Centre Club i Fundacja Archidiecezji Warszawskiej Pomocy Bezrobotnym i Biednym NADZIEJA.

W tym roku Medale otrzymali: Ewa Błaszczyk – prezes Fundacji AKOGO?, Bruno Duthoit – prezes ORANGE POLSKA, Jacek Migrała – dyrektor generalny HOCHLAND POLSKA, Dariusz Sapiński – prezes Spółdzielni Mleczarskiej MLEKOVITA, a także: minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz za wkład w powstanie i realizację projektu Karta Dużej Rodziny oraz Program Dobry Klimat dla Rodziny i sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP Irena Wóycicka za wkład, jaki wniosła w tworzenie Programu Dobry Klimat dla Rodziny.

Laureaci Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu:
ASSECO POLAND S.A., BIOSCIENCE S.A., EP CENTRUM FINANSOWE SP. Z O.O.,
MCKB SP. Z O.O., OLYMPIC CASINO, POLMOTORS SP. Z O.O., SCHRACK TECHNIK POLSKA SP. Z O.O., SITECH SP. Z O.O., SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA, TELEWIZJA POLSKA S.A., TREFL S.A.

nr11_gala_biznesu3

 

nr11_gala_biznesu2

 

nr11_gala_biznesu5

 

nr11_gala_biznesu6

 

nr11_gala_biznesu7

 

nr11_gala_biznesu8

Business&Beauty Magazyn