ARCHIWUM Magazynu B&B - zakończył działalność w 2018

Luksus i Piękno w Cannes – maj 2012

W czasie Festiwalu zjeżdżają do Cannes największe gwiazdy światowego kina, show biznesu, oraz biznesu. Jednym z najbardziej prestiżowych hoteli w Cannes, jest hotel Carlton o największej tradycji i prestiżu. To ten hotel, w czasie Festiwalu odwiedza największa liczba gwiazd. W jego wnętrzach odbywają się posiedzenia jury festiwalu i nocują największe gwiazdy.

 

Na plażach hotelu odbywają się najbardziej prestiżowe gale. Na TEJ gali, zaprezentujemy największe polskie gwiazdy. Pokażemy najwybitniejsze postaci i przyjęcia, wieczorowe kreacje naszych najbardziej znanych projektantów mody. Zaprezentujemy wspaniałych artystów, zwycięzców programu Mam Talent. Zorganizujemy show barmańskie w którym wezmą udział mistrzowie świata. Wystąpią najbardziej znani piosenkarze.

W części oficjalnej przedstawimy grupę najbardziej uzdolnionych, młodych polskich aktorek, aktorów i reżyserów. Promocja polskich miast, czy regionów w Cannes wydaje się idealnym miejscem biznesowym dla zaprezentowania się szerokiej widowni. To jest fantastyczny pomysł marketingowy.

Na galę zostaną zaproszone gwiazdy światowego kina, aktorzy, reżyserzy, producenci. Nie zabraknie też przedstawicieli biznesu z całego świata. Hotel Carlton, będąc głównym partnerem gali, zaprosi swoich najznakomitszych gości. II Gala Luksus i Piękno, pozwoli również na zdobycie prestiżu na przyszłość. Zostaną zaproszone najważniejsze media z całego świata, które w tym czasie będą przebywać w Cannes. Zaprosimy do współpracy wszystkie polskie stacje telewizyjne, najbardziej poczytne dzienniki, tygodniki oraz miesięczniki. Dla szanownych gości mamy możliwość zagwarantowania również noclegów w hotelu Carlton, który zarezerwuje pewna ilość pokoi specjalnie dla naszych sponsorów. Możemy również zając się obsługą klientów, zrobić  rezerwacje innych hoteli, apartamentów, organizować dla nich osobne, mniejsze imprezy w Cannes np. na statku, w willi .

Firmy zainteresowane udziałem w gali jako Partner prosimy o kontakt: info@businessandbeauty.pl

tel. 504 14 51 51

Business&Beauty Magazyn