ARCHIWUM Magazynu B&B - zakończył działalność w 2018

Medal europejski 2011

9 listopada w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie odbyła się XXII edycja Medalu Europejskiego.

Business Centre Club, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych (reprezentowanego przez ministra ds. członkostwa w UE) i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli jest organizatorem niekomercyjnego, ogólnopolskiego przedsięwzięcia pod nazwą Medal Europejski.

medal_europejski_2011

medal_europejski_2011Medalem wyróżniane są wyroby i usługi, które odpowiadają standardom europejskim. Nominowana usługa (lub wyrób) musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty. Celem jest zwiększenie świadomości europejskiej w Polsce.

W tym roku uhonorowano dwieście firm, produktów i usług. W tym prestiżowym gronie znalazł swe miejsce także magazyn Business&Beauty.

medal_europejski_2011

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poza nagrodami dla osiągnięć biznesowych przyznano także Honorowe Medale za szczególny wkład w rozwój świadomości europejskiej lub propagowanie korzyści płynących z przynależności do Zjednoczonych Państw.

Laureaci Honorowych Medali Europejskich to:

Maria Wągrowska – wiceprezes Stowarzyszenia Euro-Atlantyckiego

Rafał Dutkiewicz – prezydent Wrocławia

Zygmunt Frankiewicz – prezydent Gliwic

Stanisław Gomułka – główny ekonomista BCC

Stanisław Kluza – b. przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego

Wojciech Rybowski – prezes Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów

Business&Beauty Magazyn