ARCHIWUM Magazynu B&B - zakończył działalność w 2018

Eksperci od sukcesu w Bydgoszczy

Chcesz spotkać ekspertów? Szukasz inspiracji i spełnienia w biznesie?

12 października w Hotelu Pod Orłem swoje prelekcje na spotkaniu Charmsy Biznesu wygłoszą Alex Barszczewski i Paweł Tkaczyk. Jest to niepowtarzalna okazja, aby ich posłuchać, spotkać i nabrać przysłowiowego wiatru w żagle.

Alex Barszczewski od blisko 20 lat pracuje jako międzynarodowy konsultant i coach, głównie z prezesami i członkami zarządów międzynarodowych korporacji zarówno w Polsce, jak i kilku innych krajach Europy. Ceniony za skuteczność, wszechstronność i dyskrecję. Jest autorem popularnego „Blogu Alexa”, na którym od 6 lat w kulturalny, lecz bardzo bezpośredni sposób dyskutowane są ważne tematy życiowe czytelników.

Bydgoszcz także odwiedzi Paweł Tkaczyk – jeden z najlepszych w Polsce specjalistów od brandingu i marketingu. Autor książek „Zakamarki marki” i „Grywalizacja”. Buduje silne marki klientów snując ich opowieści za pomocą technik takich jak brand storytelling czy content marketing. Prowadzi blog (paweltkaczyk.midea.pl) i podcast „Mała Wielka Firma”.

Spotkanie pt. Charmsy Biznesu dedykowane jest kobietom biznesu z naszego regionu. Uczestniczki będzie gościł Hotel Pod Orłem. Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne (obowiązuje jedynie rejestracja przez internet: www.charmsy-biznesu.pl). Zgłoszenia są jeszcze przyjmowane.

Partnerami przedsięwzięcia są Hotel Pod Orłem i Studio Forograficzne Jacka Kutyby.

 

Strona spotkania Charmsy Biznesu: www.charmsy-biznesu.pl

 

Business&Beauty Magazyn