ARCHIWUM Magazynu B&B - zakończył działalność w 2018

III Gala sportu i biznesu „Warszawskie Wieczory Olimpijskie”

12 października b.r. w Warszawie odbędzie się III Gala Sportu i Biznesu „Warszawskie Wieczory Olimpijskie”. Galę organizuje Fundacja im. Feliksa Stamma. Zaproszeni goście to wybitni sportowcy, elita przedsiębiorców wspierających sport, przedstawiciele świata kultury oraz gwiazdy i celebryci.

 

W programie :

  • Wręczenie statuetek „Ambasador Sportu” medalistom Igrzysk Londyn 2012 oraz Partnerom wspierającym sport.
  • Aukcja unikatowych sportowych pamiątek ikon polskiego sportu.
  • Bogaty program artystyczny.
  • Charytatywny Bal Ambasadorów Sportu – dochód na rzecz Młodych Talentów Sportu.

 

Fundacja im. Feliksa Stamma powstała 14 grudnia 2009 roku w 108 rocznicę urodzin „Papy” Stamma. Tego wieczoru Feliks Stamm – najwybitniejszy polski Trener-Legenda, wychowawca wielu pokoleń zawodników, twórca potęgi Polskiej Szkoły Boksu ponownie stanął na podium swej nieprzemijającej charyzmy.

Założycielką i Prezesem Fundacji jest prawnuczka Feliksa Stamma – Paula Stamm.

Misją Fundacji jest propagowanie, krzewienie i upowszechnianie idei sportu, kultury olimpijskiej oraz reaktywacja historycznej wiedzy i sukcesów Polski w sportach olimpijskich.

 

Gala Warszawskie Wieczory Olimpijskie to:

– Uroczysty wieczór interesujących spotkań wybitnych osobistości świata sportu, kultury, talentów sportu i przedsiębiorców

– Prezentacja gwiazd sportów olimpijskich i wręczenie nagród

– Doskonała sposobność do podsumowania osiągnięć sportowych

– Czas na podziękowanie i uhonorowanie wszystkich, którzy aktywnie uczestniczą w rozwoju i wspieraniu sportu. Wykazują zaangażowanie społeczne (CSR), są przyjaciółmi i partnerami naszej Fundacji.

– Wieczór niespodzianek, radości, zabawy, nawiązywania i utrwalania partnerskich relacji sport-biznes.

Tuż po Igrzyskach Olimpijskich Londyn 2012 w jednym miejscu i czasie spotkają się sportowcy różnych dyscyplin i pokoleń , którzy będą podsumowywać swoją drogę prowadzącą od treningów, przez wywalczenie awansu, aż do reprezentowania Polski na Igrzyskach Olimpijskich i sięgnięcia po medale.

 

Business&Beauty Magazyn